KONST / Skulptur & konsthantverk / Cassoletter 8368331
nr 836 8331
Cassoletter
1 par, förgylld brons och marmor, 1800-talets första hälft, höjd: 26 cm, marmorn något skadad
Utrop:
12.000 kr
Såld:
10.000 kr
måndag 15 juli 2013
kl 19:08:55
15/7 17:55:39